Facebook Toolbar

Dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi olan Facebook’un Firefox için geliştirmiş olduğu bu eklenti size sürekli Facebook hesabınızı kontrol etme olanağı sağlıyor. Bu eklentiye sahip olmayanlar sürekli olarak facebook sayfalarını açık tutmak zorundalar, ancak bu eklenti sizin hesabınızı arka planda açık tutarak size yapılan bildirimleri anında firefox pencerenizde bir uyarı vererek size bildiriyor. Facebook kullanıcılarının mutlaka kullanmaları gereken bir eklenti…

Arama Kutusu kolayca nerede olursanız olun Facebook’ta arama yapmanızı sağlar. Arama sonuçları direkt hesabınızdaki arkadaşlarınızdan başlar ve standart Facebook arama bölümünden farksız olarak çalışır. Facebook’ta arama yapmak için Facebook.com’a bağlanmanıza gerek kalmaz. Arama özelliğini kullanmak için Firefox 2 ve üzeri bir versiyonun bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Araç çubuğu grup davetlerinizi, özel mesajlarınızı, dürtmelerinizi (poke!), hediyelerinizi ve bazı diğer uygulamalarınız hakkındaki gönderimleri göstermektedir.

Açılan bir pop-up penceresi ile arkadaşlarınızdan veya sayfalardan gelen durum güncellemeleri, profil güncellemeleri, eklenen yeni fotoğraflar, etiketlendiğiniz fotoğraf bildirimleri, yazılan yeni notlar, yazılan yorumlar bu buna benzer bildirilmesini istediğiniz çeşitli bildirimler Facebook tarafından size bildirilir.

Facebook simgesinin yanında yer alan kenar çubuğunu açtığınızda arkadaşlarınızın profillerinde yer alan fotoğrafları ve bazı durumlarını içeren bağlantı ve bilgileri içermektedir. İsim sıralamasına göre arkadaşlarınızı sıralayabileceğiniz gibi, güncelleme durumlarına görede sıralayabilirsiniz. Bu sayede arkadaşarınızı çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz..

Share butonu sayesinde açık olan sayfayı anında profilinize yada arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz…


Reklamlar

Eklenti Adı: Facebook Toolbar

Uyumluluk: 3.0 – 3.6 *ve üzeri

Geliştiricinin Sayfası: http://developers.facebook.com/toolbar/

Bu Eklentiyi Hemen Yükle!


Eklentiyi Paylaş


Bu eklentiyi beğendiniz mi?
BeğenmedimBeğendim (+5 puan, 1 puanlar)
Loading...
Reklamlar

Yorum Yapın