Reklamlar


Tam Liste

search.findwide.com , services.freshy.com Silme Kaldırma

Öncelikle Firefox Eklentiler (CTRL + SHIFT + A yada “about:addons” ) bölümüne geçerek Eklentiler kısmından Fresyh Toolbar ‘ı kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra bilgisayarınızda freshy toolbar yüklü ise program ekle kaldırdan kaldırmanız gerekiyor. Tüm bunları yaptığınız halde hala bilgisayarınızda Firefox’u açtığınızda... (Devamını okuyun)

eCleaner (Eklenti Kalıntılarını Silme)

Aslında adında da anlaşılabileceği gibi bir temizleme aracı. eCleaner Firefox yazılımına eklenti yüklemeyi sevenler için kullanılması gereken bir yazılım. Bu eklenti sayesinde eskiden yükleyip sildiğiniz eklentilerin kayıtlarını, kalıntılarını silerek tarayıcınızı rahatlaşmış olacaksiniz.  Aslında pek çok eklenti kaldırıldıktan sonra kendi kalıntılarını... (Devamını okuyun)

Simple Timer (Zamanlayıcı)

Ömrü bilgisayar başında geçen ve Firefox kullanan insanların en büyük sıkıntılarından biriside unuttukları randevuları. Yemek yemeyi unutan, ödeme yapmayı unutan, arama yapmayı unutan ve bu yüzden sıkıntı yaşayan insanların imdadına bu güzel ve basit eklenti yetişiyor. Simple Timer sayesinde özellikle... (Devamını okuyun)

Transparent standalone images

Web ve Grafik tasarımcılarının mutlaka kullanması gereken bir eklenti. Tarayıcınızda görüntülediğiniz görselleri transparan olarak gösteriyor. Yani eğer bir görsel şeffaf arka plana sahip ise arka planı beyaz yapmak yerine şeffaf olarak gösteriyor.... (Devamını okuyun)

Personas Rotator

Firefox’un temalarının bulunduğu Personas’ın otomatik olarak değişmesini sağlayan bu basit eklenti tema severler için oluşturuldu. Belirli aralıklarla tarayıcı pencerenizde yer alan Personas’ı değiştirmektedir.  ... (Devamını okuyun)

ReloadEvery (Otomatik Sayfa Yenileme)

Çok basit olarak anlatmak gerekirse be eklenti dilediğiniz İnternet sitelerini otomatik olarak yenilemenize olanak sağlar. Bu ne işimize yarayacak diye sorarsanız özellikle sınav sonuçları, ÖSYM sayfaları, atama sonuçları gibi İnternet üzerinde size bildirilen açıklamalar için kullanabilirsiniz. F5’e basmaktan yorulan parmaklarınız... (Devamını okuyun)

Facebook Görüldü Yazısını Kaldırma – Engelleme

Facebook çılgınlarına inanılmaz bir haber. Facebook‘ta pek çok çiftin başını ağrıtan, pek çok kimsenin patronla arasını açan Facebook mesajlarının görüldüğü bilgisini kaldırmanın bir yolu var. Unseen isimli eklenti sayesinde artık mesajını okduğunuz kişiye mesajı okuduğunuza dair “Görüldü” uyarısı gitmeyecek. Tabi... (Devamını okuyun)

Print/Print Preview

Adından da anlaşılacağı üzere bir İnternet sitesini yazıcınıza göndermeden önce ön izleme yapabileceğiniz bir eklenti. İnternet siteleri farklı standartlarda üretildikleri için direkt sayfa yazdırıldığında çıktınızda sürpriz ile karşılaşmamanız için kullanmanız gereken bir eklenti.... (Devamını okuyun)

Tile View (Pencere Yöneticisi)

Gün içerisinde bir den fazla siteyi takip etmek zorunda kalan kullanıcılar için çok gerekli olan bir eklenti. Basit olarak bu eklenti sayesinde Firefox pencerelerini tek bir pencere içerisinde görüntüleyebiliyorsunuz. Tarayıcı oyunları oynayanların, borsa gibi ekonomik ile ilgilenenlerin, birden fazla haber... (Devamını okuyun)

Twitbin (Twitter Eklentisi)

Twitter’ın tüm özelliklerini kullanabileceğiniz oldukça etkin ve kolay bir Twitter eklentisi Twitbin . Kullanıcı takip etme, mesaj gönderme, liste oluşturma, Tekrar tiwitleme gibi pek çok özelliği kullanmanıza olanak tanıyor.... (Devamını okuyun)