Reklamlar


Diğer

search.findwide.com , services.freshy.com Silme Kaldırma

Öncelikle Firefox Eklentiler (CTRL + SHIFT + A yada “about:addons” ) bölümüne geçerek Eklentiler kısmından Fresyh Toolbar ‘ı kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra bilgisayarınızda freshy toolbar yüklü ise program ekle kaldırdan kaldırmanız gerekiyor. Tüm bunları yaptığınız halde hala bilgisayarınızda Firefox’u açtığınızda... (Devamını okuyun)

eCleaner (Eklenti Kalıntılarını Silme)

Aslında adında da anlaşılabileceği gibi bir temizleme aracı. eCleaner Firefox yazılımına eklenti yüklemeyi sevenler için kullanılması gereken bir yazılım. Bu eklenti sayesinde eskiden yükleyip sildiğiniz eklentilerin kayıtlarını, kalıntılarını silerek tarayıcınızı rahatlaşmış olacaksiniz.  Aslında pek çok eklenti kaldırıldıktan sonra kendi kalıntılarını... (Devamını okuyun)

Simple Timer (Zamanlayıcı)

Ömrü bilgisayar başında geçen ve Firefox kullanan insanların en büyük sıkıntılarından biriside unuttukları randevuları. Yemek yemeyi unutan, ödeme yapmayı unutan, arama yapmayı unutan ve bu yüzden sıkıntı yaşayan insanların imdadına bu güzel ve basit eklenti yetişiyor. Simple Timer sayesinde özellikle... (Devamını okuyun)

QuickNote

Basit olarak Firefox pencereniz üzerinde not almanızı sağlayan bir eklenti. En dikkat çeken özelliği her hangi bir İnternet sitesindeki bir bölüme sağ tıklayarak QuickNote penceresine göndermeniz mümkün. Eklenti bunu yaparken aynı zamanda ilgili kopyanın kaynağını da kaydederek size büyük kolaylık... (Devamını okuyun)

Converter

Öğrenciler, mühendisler, öğretmenler kısacası sayılarla işi olanların mutlaka yüklemesi gereken bir eklenti Converter. Bu eklenti sayesinde her hangi bir internet sitesinde gördüğünüz rakamsal bir değeri başka birimlere kolaylıkla çevirebileceksiniz. Özellikle uluslar arası standartlarla, Amerikan ve İngiliz standartları arasında hızlı çeviri... (Devamını okuyun)

QuickPrint

Adından da anlaşıldığı gibi sayfalardaki içerikleri hızlı bir şekilde yazdırmanızı sağlayan ufak ama işlevsel bir eklenti... (Devamını okuyun)

Gmail Manager (Gmail Hesap Yöneticisi)

Bu eklenti sayesinde Gmail hesaplarınızı (evet birden fazla hesabı) Firefox programınız açık iken çok kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Eklenti çubuğuna konuşlanan Gmail logosuna tıklayarak birden fazla hesabınızı aynı anda görüntüleyebilir, yönetebilir çok hızlı erişim sağlayabilirsiniz…... (Devamını okuyun)

Etiketler:             

Calculator – Hesap Makinesi

Firefox kullanıcıları için geliştirilmiş ve bir kaç fonksiyonu da hesaplayabilen basit bir hesap makinesi eklentisi. Özellikle hesap işlerini İnternet üzerinden yapan kullanıcıların işine yarabilecek bir eklenti.... (Devamını okuyun)

Etiketler:                     

Print Edit

Print Edit eklentisi yazdırmak istediğiniz bir web sitesini yazdırmadan önce düzenlemenizi sağlayan bir eklentidir. Özellikle yazılabilir versiyonu olmayan internet sitelerinde boşluklar, tablolar ve diğer öğeler yazdırıldığında çok sorun olmaktadır. İşte bu eklenti sayesinde yazdırmadan önce ilgili sayfadaki öğeleri düzenleyip yazdırma... (Devamını okuyun)

Etiketler:                                             

QuickFox Notes

Firefox eklentileri arasında belkide en fazla iş yapabilen eklenti bu olsa gerek. QuickFox Notes basit bir not tutma eklentisi gibi gözüksede oldukça fazla özelliğe sahip bir asistan gibi çalışıyor.  Pek çok görüntüleme seçeneklerinin yanında not aldığınız konular hakkında google aramaları... (Devamını okuyun)