Reklamlar


Yazı Etiketleri ‘türkçe dil desteği’

Bookmark Duplicate Detector (Aynı Sık Kullanılanları Tespit Etme)

Bookmark Duplicate Detector eklentisi sayesinde Firefox tarayıcınıza eklendiğiniz sık kullanılan siteleri (CTRL + D) taratarak birden fazla aynı kayıt olup olmadığını tespit edebilir ve kalabalıktan kurtulabilirsiniz. Çok fazla internet sitesi gezen kişiler için çok yararlı olacağını düşündüğümüz bu eklenti, ayrıca... (Devamını okuyun)

Screengrap (Ekran Görüntüsü – Screen Shot)

Bu eklentimiz ile web sayfalarının görüntüsünü çeşitli şekillerde ister kopyalayabilir isterseniz .png formatında çıkarttırabilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu eklentiyi yüklemenizi tavsiye ederiz…  ... (Devamını okuyun)

Etiketler:                                         

Flagfox

Bu eklenti sayesin bulunduğunuz sitenin hangi ülkedeki serverda barındığını hatta ve hatta hangi ilde bulunduğunu belirtiyor. Flagfox eklentisi hosting işi ile uğraşan arkadaşların çok işine yarayacaktır. Eklenti ayarlarından dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz gibi, Türkçe dil desteği sayesinde web geliştiriciler için mutlaka... (Devamını okuyun)

Secure Login (Şifre Koruma Eklentisi)

Firefox’un standart olarak sunduğu hesap adı ve şifrelerini hatırlatma özelliğine ek olarak yükleyeceğiniz bu eklendi bu bilgilere kolay erişmenizi sağlamanın yanı sıra daha fazla güvenlik sağlayarak kayıtlı olan şifrelerinizi korumaktadır. Daha önce kayıt yaptığınız bir siteye bağlandığınızda kullanıcı adı ve... (Devamını okuyun)