Reklamlar


Yazı Etiketleri ‘page tab’

Tab Sidebar

Firefox deneyimlerinizi geliştirecek bu yararlı eklenti, ayarlarından seçeceğiniz bölüme bir menü (sidebar) ekliyor. Tab Sidebar, Firefox’un istediğiniz tarafına bir pencere açar ve bütün tabların küçük birer önizlemeleriyle birlikte yenile, kapat, geri-ileri gibi düğmelerle yönetebilmenizi ve görüntüleyebilmenizi sağlar. Bu ek sayesinde... (Devamını okuyun)

Etiketler:         

Tab Catalog (Çoklu Sekme Görünümü)

Bu eklenti açmış olduğunuz sekmeleri ufak ve şık bir pencere içerisinde göstererek kolay geçişler yapmanıza ve sayfaları açmadan ön izleme yapmanıza olanak sağlar. Oldukça hızlı bir şekilde sayfaların ön izleme görüntülerini gösterebildiği gibi Firefox tarayıcısının Tab geçişlerini sağlayan kısa yol... (Devamını okuyun)

PageStyle2Tab (Siteye Özgü Sekmeler)

Girdiğiniz web sitelerin tasarımlarından görseller alarak açmış olduğunuz sekmelerin başlıklarını değiştiren bir eklenti. Bu sayede görsel olarak hoş bir tarayıcınız olacak ve sayfalar arası geçişleriniz hızlı olacak. Ayrıca eklenti içerisinde bulunan bir panel sayesinde görselliklerde değişiklikler yapabilirsiniz…  ... (Devamını okuyun)

Etiketler: