Reklamlar


Yazı Etiketleri ‘Firefox webmaster eklentileri’

IP Address and Domain Information

Webmaster’lar bu eklentisiz iş yapmayın. Çünkü bu eklenti çok hızlı bir şekilde internet sitelerinin bütün bilgilerini sizlere sunuyor. Kısaca internet siteleri hakkında bütün kütük bilgilerini anında görüntülemenize olanak tanıyan bu eklenti sayesinde bir kaç tıklama ile alan adı hakkında bilgi,... (Devamını okuyun)

Color That Site (Renkli Web Siteleri)

Eklenti girdiğiniz web sitelerin renklerinde değişiklik yapmanıza olanak sağlamaktadır. Özellikle web tasarımcılarının işine çok yaracak bu eklenti sayesinde bir web sitesinin tasarımında hızlı bir şekilde renk değişikliği yapabilir, web sitesinde bulunan renklerin hangi renk kodlarına karşılık geldiğini öğrenebilirsiniz. Buna ek... (Devamını okuyun)

ShowIP (Sitelerin IP Adresi)

ShowIP Firefox eklentisi sitelerin ip adreslerini öğrenmenizi sağlar. Tarayıcı penceresinin sağ alt bölümünde yer alan IP adresine sağ tıkladığınızda çeşitli sitelerden whois bilgisine, sunucu bilgisine tek tıklama ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca IP adresini panoya kopyalama özelliği sayesinde casusluk oynamanızı kolaylaştırıyor…... (Devamını okuyun)