Reklamlar


Ekim, 2012

Empty Cache Button (Firefox Çerez Silme)

Taramaz internet kullanıcıları için hızlı ve kolay yoldan Firefox Çerezlerini ve Tampon Belleklerini silmeye yarayan güzel bir eklenti. F9 klavye kısa yolu ile Firefox penceresini kapatmadan çok hızlı bir şekilde internet tarayıcınızın geçmişini silebilirsiniz. Ayarlar bölümünde yer alan seçimleri sayesinde... (Devamını okuyun)

gTranslate (Çeviri Eklentisi)

Firefox kullanıcılarını yine özel hissettirecek bir eklenti. Qtranslate eklentisi sayesinde internet sitesinde gezinirken anlamını bilmediğiniz bir metni anında başka dillere çevirebilirsiniz. Bütün kullanıcıların mutlaka yüklemesi gereken bu eklentinin desteklediği diller arasında Türkçe’de bulunmakta. Aşağıda listesi verilen dillerin hepsine rahatlıkla çeviri... (Devamını okuyun)

QuickNote

Basit olarak Firefox pencereniz üzerinde not almanızı sağlayan bir eklenti. En dikkat çeken özelliği her hangi bir İnternet sitesindeki bir bölüme sağ tıklayarak QuickNote penceresine göndermeniz mümkün. Eklenti bunu yaparken aynı zamanda ilgili kopyanın kaynağını da kaydederek size büyük kolaylık... (Devamını okuyun)

Rainbow Color Tools

Tasarımcılar için geliştirilmiş bu eklenti üzerine geldiğiniz renk ile ilgili kodları size sunuyor. Bunun yanında en büyük özelliği girdiğiniz bir İnternet sitesinin renk paletini size sunuyor. Tasarım ve renk olarak beğendiğiniz İnternet sitesine girerek bu eklenti sayesinde benzer renk paleti... (Devamını okuyun)

Converter

Öğrenciler, mühendisler, öğretmenler kısacası sayılarla işi olanların mutlaka yüklemesi gereken bir eklenti Converter. Bu eklenti sayesinde her hangi bir internet sitesinde gördüğünüz rakamsal bir değeri başka birimlere kolaylıkla çevirebileceksiniz. Özellikle uluslar arası standartlarla, Amerikan ve İngiliz standartları arasında hızlı çeviri... (Devamını okuyun)

Domain Details

İnternet sitelerinin adı soyadı olan alan adını (domain) ayrıntılı bir şekilde görüntülemeye yarayan bir eklenti. Sadece alan adının değil aynı zamanda internet sitesinin bulunduğu sunucunun IP adresinide gösteren bu eklenti, sunucu özelliklerini, sunucunun bulunduğu ülkeyi de gösterebilmektedir. Bunun yanında daha... (Devamını okuyun)

IP Address and Domain Information

Webmaster’lar bu eklentisiz iş yapmayın. Çünkü bu eklenti çok hızlı bir şekilde internet sitelerinin bütün bilgilerini sizlere sunuyor. Kısaca internet siteleri hakkında bütün kütük bilgilerini anında görüntülemenize olanak tanıyan bu eklenti sayesinde bir kaç tıklama ile alan adı hakkında bilgi,... (Devamını okuyun)

QuickPrint

Adından da anlaşıldığı gibi sayfalardaki içerikleri hızlı bir şekilde yazdırmanızı sağlayan ufak ama işlevsel bir eklenti... (Devamını okuyun)

Personas Plus

Firefox’un büyük umutlarla sunduğu Personas (Firefox Kişiselleştirme Özelliği) paketini oldukça efektif olarak kullanmaya yarayan bu eklenti sayesinde bir kaç tıklama ile favori Personas’larınıza ulaşabilirsiniz. Özellikle sürekli değişen arka plan kullanıcıları için geliştirilen bu eklenti sayesinde anlık olarak Personas tasarımınızı değiştirebilirsiniz.... (Devamını okuyun)

FastestFox – Browse Faster

Ve karşınızda Firefox için yazılmış gerçekten çok kullanışlı bir eklenti. Kısaca bahsetmek gerekirse bu eklenti sayesinde İnternet sitelerinde gezerken her hangi bir metni seçtiğinizde ufak bir pencere(cik) açılıyor, bu pencere sayesinde çeşitli aramalar yaptırabiliyorsunuz. Yandex, Google, Youtube, Wikipedia ve daha... (Devamını okuyun)


Toplam 3 sayfada 1. sayfa123