Reklamlar


Eylül, 2011

Localstrike Başlangıç Sayfasını Silme/Değiştirme

Pek çok ücretsiz yazılım çeşitli sponsorlar kullanarak maliyetlerini çıkarmaya çalışırlar. Bu yazılımlardan birisi olan SXE yazılımı ile birlikte gelen localstrike ön tanımlı sayfasıda internet tarayıcılarımıza yapışarak her yeni sayfada kendi ana sayfasını açmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın öncelikli yolu SXE gibi... (Devamını okuyun)

Firefox Windows Media Player Eklentisi

Bilindiği gibi Firefox Mozilla Derneğinin bir ürünüdür. Dolayısıyla rakiplerinin üretimi olan bazı yazılımlarda tam performanslı çalışmaz ve bunun için ek yazılımlara ihtiyaç duyar. Bunlardan en önemlisi ise Microsof’un ürünü olan Media Player’dır. Firefox tarayıcınız içerisinde Windows Media Player’ı çalıştırmak için... (Devamını okuyun)

Firefox İçin Shockwave (3D Flash Oyun İçin)

Gelişen intenret teknolojileri sayesinde artık internet tarayıcısı üzerinden oyunlar oynayabilmekteyiz. Bu oyunların 3 boyutlu olanlarını oynayabilmemiz için Shockwave isimli ek yazılıma ihtiyaç duyuyoruz. Shockwave yazılımını yükledikten sonra bir birinden güzel 3D flash oyunlar oynayabilirsiniz.  ... (Devamını okuyun)

Firefox İçin Java

Firefox yazılımı dışında bilgisayarınızda yer alan pek çok yazılımın ihtiyaç duyduğu dünyanın en önemli dil kodlaması olan JAVA Firefox içinde vazgeçilmez bir yazılım paketi. Sun Microsystems tarafından geliştirilen bu yazılımı Firefox’u kurar kurmaz yüklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.  ... (Devamını okuyun)