Reklamlar


Ağustos, 2011

Firefox İçin Flashplayer (Flash Video İzleme)

Firefox yazılımı için ihtiyaç duyulan kritik yazılımlardan biriside flash içeriklerin görüntülenmesini sağlayan flash player yazılımıdır. Dünyanın önde gelen firması ADOBE’nin geliştirdiği Adobe Flash Player’ı Firefox yazılımınız ile birlikte kullandığınız durumunda Youtube gibi video sitelerinden video izleyebilir, Facebook‘ta paylaşılan videoları görüntüleyebilir,... (Devamını okuyun)

Firefox İçin Adobe Reader (PDF Okuyucu)

Firefox yazılımı için ihtiyaç duyulan kritik yazılımlardan biriside PDF okuyuculardır. Dünyanın önde gelen firması ADOBE’nin geliştirdiği Adobe Reader’ı Firefox yazılımınız ile birlikte kullandığınız durumunda PDF dökümanlarını tarayıcınızın içerisinde görüntüleyebilir ve bu sayede hız kazanabilirsiniz.  ... (Devamını okuyun)

ReminderFox (Ajanda)

Sürekli internet başında olan unutkanlar için geliştirilen bu eklendi sayesine randevularınıza geç kalmayacak, arkadaşlarınızın doğum günlerini unutmayacak ve dolayısıyla çok iyi bir dost olacaksınız. Mozilla’nın diğer yazılımlarıyla da entegre olarak çalışabilen bu eklenti sizin için çok faydalı olacaktır. Bunun yanında... (Devamını okuyun)

Etiketler: