Reklamlar


Nisan, 2010

RightToClick (Sağ Tıklama Engelini Açma)

Web sitelerinde yer alan javascript kodlamasına sahip sağ tıklama engelini kaldıran bu eklenti can sıkıcı web siteleri için harika bir ilaç. Basit kuruluma sahip bu eklenti internette çok vakit harcayanlar için çok gerekli eklenti.... (Devamını okuyun)

Linkification (Yazıları Link Yapma)

Bir web sitesine girdiğinizde site içerisinde yer alan alan adlarını (domain) anında link yaparak sizin tıklamanıza olanak sağlayan bu eklenti, özellikle iyi tasarlanmamış sayfalarda oldukça işinize yarayacaktır. Web sitelerinde ki alan adlarını kopyalayarak yeni bir adres satırına yazma zahmetinden sizi... (Devamını okuyun)

Etiketler:                 

RAMBack

Firefox’u sıklıkla kullanan kullanıcıların yüklemesi gereken bu eklenti, gereksiz yere RAM tüketimini önleyerek bilgisayar performansınızı üst düzeye çıkartır. Eklentinin her hangi bir ayar bölümü bulunmamaktadır. Eklenti yüklendikten sonra direk çalışmaya başlamaktadır.... (Devamını okuyun)

Etiketler:         

Flagfox

Bu eklenti sayesin bulunduğunuz sitenin hangi ülkedeki serverda barındığını hatta ve hatta hangi ilde bulunduğunu belirtiyor. Flagfox eklentisi hosting işi ile uğraşan arkadaşların çok işine yarayacaktır. Eklenti ayarlarından dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz gibi, Türkçe dil desteği sayesinde web geliştiriciler için mutlaka... (Devamını okuyun)

SearchStatus

SearchStatus eklentisi ile anında ziyaret ettiğniz web sitesinin alexa ve pagerank değerlerini otamatik olarak bizlere sunar. Ayrıca birçok ek çzelliği ile bize web sitesinin seo özellikleri hakkında bizlere kolaylık sağlar. Web geliştiriciler için oldukça yararlı bir eklenti.... (Devamını okuyun)

Etiketler: