Reklamlar


Şubat, 2010

DownThemAll! (İndirme Yöneticisi)

Pek çok indirme (download) programlarının yaptığı işleri yapan bir eklenti olan DownThemAll gelişmiş indirme yöneticileri gibi bir sayfadaki bütün bağlantıları indirebilme özelliğinin yanından %400’e varan bir iyileştirme, duraklatıp daha sonra devam ettirme gibi özellikleride barındırıyor. Firefox yazılımı gibi açık kaynak... (Devamını okuyun)

Googlepedia (Google + Wikipedia)

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google ile dünyanın en büyük ve özgür bilgi kaynağı olan Wikipedia sitelerini bir araya getiren bu eklenti internet aramalarınızı güçlendiriyor. Her hangi bir konuda arama yaptığınızda konu ile ilgili Wikipedia makalelerinide size göstererek aramalarınızı... (Devamını okuyun)

Etiketler:                                 

FireFTP (Ftp İstemcisi)

Fireftp klasik bir FTP isitemci programından aşağı kalır yanı olmayan bir eklenti. Basit işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu eklenti SFTP ,SSL desteği, sürükle bırak özelliği, klasör karşılaştırması ve senkronizasyonu, arama/filtreleme ve dosyalarınızı düzenleme özelliğiyle güçlü bir yapıya da... (Devamını okuyun)

BugMeNot (Sitelere Üye Olmadan Girme)

BugMeNot bir çok web sitesi için kullanıcı adı ve şifre veren bir web sitesi. Bazı web sitelerinde üyelikleri olan kişiler bu bilgileri bugmenot.com adresinde paylaşıyorlar. Bu sayede girmek istediğiniz sitelere üye olmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Milyonlarda kullanıcı olan bu sistem... (Devamını okuyun)

SearchPreview (Arama Motoru Önizleme)

SearchPreview bir Firefox tarayıcı uzantısı olarak çalışır. Google, Yahoo ve Bing arama sonuçları sayfalarında aradığınız web sitelerinin ön izlemelerini size popülerlik rütbelerine göre güncel olarak resimleri. Oluşturulan bu ön izleme resimleri (thumbnails) oluşturulur ve SearchPreview sunucuları tarafından sağlanır. Bu sayede... (Devamını okuyun)

Etiketler:                     

Wappalyzer (Girilen Sitenin Alt Yapısı)

Web sitelerin hangi alt yapıyı kullandığını size gösteren bir eklenti. Özellikle web geliştiricilerinde bulunması gereken çok yararlı bir eklendi. Bulunduğunuz sitenin hangi Cms (Content-Managament-System // İçerik Yönetim Sistemleri) sistemini kullandığını size söyler. Bunun yanında sitede kullanılmış olan modülleri, scriptleri ve... (Devamını okuyun)

WebMail Notifier (Mail Hesaplarınızı Yönetin)

Webmail notifier isimli firefox eklentisi, birçok mail servisini destekliyor ve tarayıcınızın sağ alt köşesindeki küçük ikon yardımıyla yeni mailiniz geldiğinde sizi haberdar ediyor. Eklentinin yeni versiyonuna pek çok yeni servis eklenmiştir. Desteklenen servisler; – mail.google.com(Gmail & Google Apps) – mail.yahoo.com... (Devamını okuyun)

Etiketler:                         

TextMarker Go (Metin Vurgu Eklentisi)

Kitap okurken bir elinizde kalem okuduklarınızın altını mı çiziyorsunuz? veya bir sitede gezinirken okuduğunuz metinleri facenizle seçip mi okuyorsunuz? bu eklenti tam size göre. Office programlarından da tanıdığımız Metin Vurgu özelliğini tarayıcınıza kazandırmak isterseniz bu eklenti işte bu işi yapıyor.... (Devamını okuyun)

Tab Sidebar

Firefox deneyimlerinizi geliştirecek bu yararlı eklenti, ayarlarından seçeceğiniz bölüme bir menü (sidebar) ekliyor. Tab Sidebar, Firefox’un istediğiniz tarafına bir pencere açar ve bütün tabların küçük birer önizlemeleriyle birlikte yenile, kapat, geri-ileri gibi düğmelerle yönetebilmenizi ve görüntüleyebilmenizi sağlar. Bu ek sayesinde... (Devamını okuyun)

Etiketler:         

Speed Dial

Eklentiyi Opera tarayıcısını kullananlar hemen tanıyacaklardır. Çok kullanışlı bir özellik olduğundan Firefox eklenti yazılımcıları hemen bu eklentiyi kodlamışlar. Eklenti yeni pencere açtığınızda yada yeni sekme açtığınızda size en çok ziyaret ettiğiniz siteleri kutucuklar halinde gösteriyor. Bu sayede sık ziyaret ettiğiniz... (Devamını okuyun)

Etiketler:         

Toplam 3 sayfada 1. sayfa123